Oldhorst bij Wezep, Plantenwerkgroep

 

woensdag 27 april 2022

 

 

Oldhorst is een voormalig landgoed niet ver van Wezep. Vanochtend gaan we er eens kijken wat we daar voor wilde planten kunnen vinden. We verwachten voorjaarsbloeiers, maar er is vast meer te vinden. Dit en andere landgoederen, zoals Vollenhof en Zwaluwenburg liggen op de overgang van de zandgronden van de Veluwe naar het open landschap dat ooit kenmerkend was voor het gebied tussen de Veluwe en de Zuiderzee.

Verzamelen: 9.30 uur parkeerterrein bij het gemeentehuis, Burgemeester Berghuisplein. De excursie duurt tot ongeveer 13.00 uur.

Opgeven: Geef je uiterlijk dinsdag 26 april even op bij Niels Jeurink, e-mailadres niels.jeurink@gmail.com.

Meer lezen (over de gebouwen): Het best bewaarde geheim van Wezep op landgoed Oldhorst – YouTube