Ochtendexcursie Vogelwerkgroep Polder Arkemheen / Polsmaten

Zaterdag 25 maart 2017 Ochtendexcursie Arkemheen Polsmaten.

De Vogelwerkgroep van Natuurvereniging IJsseldelta organiseert een ochtendexcursie naar Arkemheen en Polsmaten.

Weidevogels in het land, misschien de laatste winter vogels, eindeloze vergezichten. Arkemheen -Eemland is een uniek en extreem open gebied en niet voor niets verkozen tot een van de twintig Nationale Landschappen in Nederland!.

Al naar gelang wat wij zullen zien gaan wij door het gebied heen aan beide kanten van de provinciale weg tussen Nijkerk en Flevoland. Vanaf  de dijk van het randmeer zullen wij nog een aantal eenden soorten zien die op het randmeer verblijven.

Op de heenweg maken we een kort uitstapje naar de Delta Schuitenbeek bij strand Nulde.

We vertrekken om  07:30 uur vanaf het Burg. Berghuisplein en we zijn ca. 12:30 uur terug.

De leiding berust bij  Oscar de Pauw telefoonnummer:  06-13750331

I.v.m. carpooling uiterlijk donderdagavond 23 maart a.s. aanmelden.

Meerijden kost € 7,00

Comments are closed.